Logo Kanclex

Zespół

Zespół KANCLEX Sp. z o.o., to dwoje młodych prawników, dla których świat nie kończy się tylko na paragrafach, a samo prawo jest przyjemnością. To pozwala nam spoglądać na każdy problem szeroko i z różnych perspektyw. Towarzyszy nam świadomość, że nie można być specjalistą od wszystkiego, dlatego skupiamy się na wybranych obszarach prawa. Dzięki temu możemy zagwarantować Klientom wysoką jakość i wyjątkowość naszych usług.

 

Arek

Arek - współzałożyciel KANCLEX i specjalista w zakresie prawa karnego oraz prawa organizacji pozarządowych. Doświadczenie w zakresie obsługi stowarzyszeń i fundacji nabywał udzielając się w prawie 20-tu organizacjach o różnym profilu działania. Pracował także w sądach i zespołach kuratorskich, gdzie rozwijał pasję do prawa karnego. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a po ukończonych w 2014 roku studiach rozpoczął studia doktoranckie.

Jest certyfikowanym mediatorem Polskiego Centrum Mediacji, które z sukcesami prowadzi. W KANCLEX odpowiada także za sprawy spadkowe, które od czasu podjęcia studiów doktoranckich znalazły się w obszarze jego zainteresowań.

Gdy tylko czas pozwala, wyskakuje zza biurka i biegnie na ulice Trójmiasta, czy Warszawy, po których z pasją oprowadza turystów. Regularnie zdobywa nowe licencje przewodnickie, rozszerzając teren, którego piękno odkrywa przed gośćmi z Polski i ze świata.

Prywatnie miłośnik historii, architektury i niepoprawny fanatyk STAR WARS.

 Kasia

Kasia - współzałożycielka KANCLEX, specjalizująca się głównie w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, laureatka Nagrody Rektora w latach 2011-2014. Umiejętności zawodowych nabywała pracując w kancelariach radców prawnych, zajmując się głównie tworzeniem umów i obsługą przedsiębiorców. Dodatkowym doświadczeniem była praca w kancelarii notarialnej.

Wzbogacenie jej ścieżki zawodowej stanowiła praca w banku, dzięki czemu kompleksowo zajmuje się problemami bankowymi. Na co dzień współpracuje z firmą doradczą w zakresie prawa pracy.

Oprócz wykształcenia prawniczego jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii zwierząt oraz certyfikowaną instruktor jazdy konnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności jeździeckie, ćwicząc pod okiem zagranicznych trenerów. Współpracuje z ośrodkiem jeździeckim, także w zakresie obsługi prawnej.

Prywatnie miłośniczka historii i literatury, a także właścicielka rozbrykanych psa i konia, dzięki którym pojęcie "nuda" mogła ze spokojem wykreślić ze swojego słownika.